Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking deweloperów – Wrocław. Sprawdź 5 najbardziej popularnych deweloperów | 2020

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Wybierając nowe mieszkania trzeba wziąć pod uwagę takie kwestie jak: lokalizacja inwestycji, układ i metraż mieszkania, a także dostęp do zieleni, komunikacji miejskiej, punktów edukacyjnych i handlowo-usługowych. Jednak równie ważny jest wybór właściwego dewelopera. Jego doświadczenie i sposób budownictwa wpływają na ogólną jakość inwestycji, a także ceny mieszkań. Dlatego, żeby łatwiej było wybrać tego odpowiedniego, stworzyliśmy ranking deweloperów – Wrocław.

Ranking deweloperów – Wrocław. Sprawdź 5 najbardziej popularnych deweloperów | 2020

Czego dowiesz się z tego artykułu?

Zastanawiasz się jakie mieszkania oferuje Wrocław? Deweloperzy mogą pozytywnie zaskoczyć potencjalnego nabywcę. W tym artykule przedstawiamy ranking deweloperów Wrocławia i ich dostępne inwestycje w 2020 roku.

Przejdź do akapitów:

Ranking deweloperów – Wrocław

Najbardziej interesującymi miastami pod względem mieszkaniowym – które dodatkowo mają bogatą ofertę inwestycyjną – są na pewno m.in. Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Poznań oraz Wrocław. Deweloperzy nie zwalniają tempa i systematycznie budują nowe inwestycje.

Ranking deweloperów powstał w oparciu o głosy użytkowników obido.pl, którzy wybierają co miesiąc najlepsze inwestycje danych deweloperów we Wrocławiu. Pod uwagę została również wzięta wielkość samego dewelopera, jak również ilość inwestycji, które ma obecnie w ofercie.

Wrocław jest miastem, które przyciąga do siebie wiele osób – zarówno turystów, jak i tych którzy szukają mieszkania na stałe. Wśród naszych ofert znalazły się zarówno oferty mieszkaniowe, jak również te inwestycyjne.

Poniżej znajduje się 5 najlepszych deweloperów w 2020 roku.

1. Dom Development

Idylla

Inwestycja znajduje się na Stabłowicach. Mieszkańcy mają do wyboru mieszkania z aneksem lub oddzielną kuchnią. Inwestycja ma dobrą komunikację – do stacji Wrocław Pracze jest zaledwie 8 minut pieszo. Termin odbioru: I kw. 2021.

Piękna 21

Inwestycja zlokalizowana jest na Tarnogaju. Tutaj również do wyboru są aneksy lub osobne kuchnie. Mieszkańcy mają możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Inwestycja jest już gotowa do zamieszkania.

Apartamenty Księcia Witolda

Inwestycja mieści się przy wrocławskim rynku, nad brzegiem Odry. Blisko stąd do kin, teatrów, restauracji, a także ośrodków biznesowych. Inwestycja ze względu na lokalizację sprawdzi się świetnie jako lokal pod wynajem. Termin odbioru: IV kw. 2020.

Grabiszyńska 141

Inwestycja znajduje się na Grabiszynie. Na jej terenie zostaną zaprojektowane kaskadowe tarasy. Części wspólne zostaną zrealizowane z myślą o swobodnym poruszaniu się osób niepełnosprawnych. Termin odbioru: IV kw. 2020.

Dom na Kurkowej

Inwestycja zlokalizowana jest na Nadodrzu. Spacer na rynek zajmie ok. 15 minut pieszo. Inwestycję wyróżnia bliskość ośrodków akademickich, punktów handlowo-usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Termin odbioru: I kw. 2021.

Osiedle Komedy

Inwestycja mieści się na Jagodnie. Na osiedlu zostanie zaprojektowana strefa rekreacyjna oraz ścieżka aktywności. Na parterze znajdą się lokale usługowe. W okolicy są liczne ścieżki rowerowe. Termin odbioru: II kw. 2021.

2. Archicom

Cztery Pory Roku

Inwestycja znajduje się na Jagodnie – przecznica ul. Buforowej i ul. Klasztornej. W ofercie są mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Na terenie inwestycji zostało zaplanowane boisko, fitness oraz klub mieszkańca. Termin odbioru: IV kw. 2020.

Słoneczne Stabłowice

Inwestycja mieści się na Stabłowicach przy ul. Stabłowickiej. Dostępne są lokale 2-, 3-, 4- i 6-pokojowe. Tutaj również znajdzie się klub dla mieszkańców oraz strefa fitness. Termin odbioru: IV kw. 2021.

Olimpia Port

Inwestycja znajduje się na granicy Swojczyce-Sępolno przy ul. Marca Polo. Do wyboru są mieszkania 1-5 pokojowe. Osiedle będzie samowystarczalne tzn. zostanie zastosowane połączenie funkcji mieszkalnych, rekreacyjnych, edukacyjnych oraz handlowo-usługowych. Termin odbioru: IV kwartał 2021.

Browary Wrocławskie

Inwestycja jest bardzo atrakcyjna ze względu na lokalizację – nad Odrą i blisko centrum Wrocławia. Do wyboru są mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. Dla mieszkańców zostaną przygotowane miejsca rekreacji nad rzeką oraz chillout room. Termin odbioru: II kw. 2021.

Awipolis

Inwestycja mieści się na Oporowie przy ul. Avicenny. W ofercie są mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe z balkonami lub tarasami. Awipolis wyróżnia się bliskością jeziorka oraz terenów zielonych. Termin odbioru: I – II kw. 2021.

3. ATAL

ATAL Oporów

Inwestycja znajduje się na Fabrycznej przy ul. Cesarzowickiej. W ofercie są mieszkania 2- i 3-pokojowe. Deweloper gwarantuje wykończenie balkonów i tarasów w cenie. Termin odbioru: I kw. 2021.

Nowe Miasto Jagodno

Inwestycja mieści się na Jagodnie przy ul. Asfaltowej. Dostępne są mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Tutaj również wykończenie tarasów oraz balkonów wliczone jest w cenę. Termin odbioru: II kw. 2021 – I kw. 2022.

Nowe Miasto Młyn Różanka

Inwestycja znajduje się na Różance przy ul. Młynarskiej. Do wyboru są mieszkania 1-4 pokojowe. Na osiedlu znajdzie się aż 11 lokali usługowych. Dla mieszkańców zostaną przygotowane tereny rekreacyjne. Termin odbioru: I kw. 2022.

ATAL City Square i ATAL City Square – apartamenty inwestycyjne

Inwestycja mieści się na Przedmieściu Oławskim przy ul. Pułaskiego. Inwestycja wyróżnia się dobrą lokalizacją – tylko 8 minut pieszo jest do stacji Wrocław Główny. Na parterze znajdzie się 10 lokali usługowych. Termin odbioru: III kw. 2022.

4. WPBM Mój Dom

Bulwar Drobnera

Inwestycja znajduje się obok wrocławskiego rynku. Mieszkania cechują się wysokością na 3 metry i dużymi metrażami – do 305 m². W dostępnej ofercie są apartamenty 3-, 4-, 6- i 7-pokojowe. Budynek posiada 2 kondygnacje przeznaczone na lokale handlowo-biurowe. Inwestycja jest już gotowa.

Słoneczny Zakątek

Inwestycja mieści się na Krzykach. Na terenie osiedla znajdzie się mała architektura oraz strefa wypoczynku. Okolica zapewnia dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury. Inwestycja jest już gotowa do zamieszkania.

Pixel House

Inwestycja zlokalizowana jest na Fabrycznej. Na parterze znajdą się lokale usługowe, natomiast na terenie wspólnym – zielone oranżerie i miejsca dla mieszkańców. Na przeciwko inwestycji mieści się CH Magnolia. Termin odbioru: III kw. 2020.

Osiedle nad Odrą

Inwestycja znajduje się na Kleczkowie, nad Odrą. Niektóre z mieszkań będą posiadały dobrze nasłonecznione tarasy. Blisko stąd do przystanków tramwajowych i autobusowych. Inwestycja jest już gotowa do zamieszkania.

Nova Stoczniova

Inwestycja mieści się na Zakrzowie. Całość będzie składała się z pięciu 3-kondygnacyjnych budynków. Mieszkania będą przestronne i dobrze doświetlone. Teren inwestycji będzie ogrodzony. Termin odbioru: I kw. 2021.

5. Arkop Developer

Osiedle Orion 2

Inwestycja zlokalizowana jest na Muchoborze Wielkim. Dostępne są mieszkania o powierzchni 85 m². Inwestycję wyróżniają zielone tarasy, przestronne balkony oraz tarasy na dachu. Na terenie osiedla znajdzie się zieleń parkowa. Termin odbioru: IV kw. 2020.

Rodzinne Maślice 2 i Rodzinne Maślice 3

Inwestycja mieści się na Maślicach i wyróżnia się niską zabudową. W ofercie znajdują się lokale od 27 do 105 m². Dostępne są także mieszkania z antresolami. Blisko stąd do obwodnicy A8. Termin odbioru: I kw. 2021.

Apartamenty Mikroplus – mikroapartamenty inwestycyjne

Inwestycja znajduje się na Fabrycznej. W budynku rozplanowano 252 apartamenty o powierzchni od 19 do 33 m². Blisko stąd do szkół, uczelni i firm. Zaledwie 2 minuty są do stacji Wrocław Nowy Dwór. Termin odbioru: I kw. 2022.

Jeśli masz problem z wyborem inwestycji, pomoże Ci w tym nasz ranking. Zestawienie zawiera najciekawsze propozycje mieszkaniowe we Wrocławiu. Deweloperzy, których wzięliśmy pod uwagę, wyróżniają się doświadczeniem, a także zróżnicowaną ofertą nieruchomości.

Wybór odpowiedniego mieszkania nie jest prostą sprawą, dlatego też, żeby choć trochę ułatwić Ci wybór i zawęzić krąg poszukiwań, powstał ranking deweloperów. Wrocław wyróżnia się bogatą ofertą mieszkaniową, dlatego warto zrobić dobre rozeznanie na rynku pierwotnym, które pomoże Ci stwierdzić, które inwestycje wykonują najlepsi deweloperzy. Wrocław ma sporo do zaoferowania, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Sprawdź także nasze pozostałe rankingi.

Kolejny artykuł

Na którym piętrze najlepiej mieszkać? Sprawdź, jak wybierają Polacy
Kupując nowe mieszkanie na pewno zastanawiasz się, na którym piętrze najlepiej mieszkać. Odpowiedni wybór będzie różnił się na pewno w zależności od tego, ile kondygnacji posiada dana nieruchomość, w jakim miejscu się znajduje, jakie atrakcje mieszczą się – lub są dopiero planowane – na terenie inwestycji. Wybór danego mieszkania to także kwestia indywidualnych upodobań. Poniżej przedstawiamy plusy i minusy różnych wariantów.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu