Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Odkrywaj miasto

Lokalizacja jest jednym z najważniejszych czynników przy wyborze nowego mieszkania. Najchętniej wybierane są te inwestycje, które znajdują się w dobrze rozwiniętej okolicy – blisko przystanków komunikacji miejskiej, sklepów, lokali usługowych oraz placówek kulturalnych, rozrywkowych i edukacyjnych. „Odkrywaj miasto” pełni funkcję przewodnika po dzielnicach i pomoże Ci w wyborze odpowiedniego mieszkania. 

Legionowo, Jabłonna – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Legionowo i Jabłonna to obszary w bliskiej odległości od Warszawy, zlokalizowane w Kotlinie Warszawskiej.
Łomianki, Kiełpin, Sadowa / Północne okolice Kampinosu – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Miejscem, gdzie pojawia się coraz więcej inwestycji deweloperskich jest pas pomiędzy Wisłą a Kampinoskim Parkiem Narodowym ciągnący się od Łomianek do Łomnej. To dawny zalewowy teren, w którym sytuacja melioracyjna jest opanowana, od wielu lat ma charakter mieszkalno-rolniczy.
Wrzeciono – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Wrzeciono to obszar w warszawskiej dzielnicy Bielany. Dużą część obszaru zajmuje Las Bielański.
Ursynów-Centrum – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Ursynów-Centrum to obszar w warszawskiej dzielnicy Ursynów, graniczący z takimi terenami jak: Błonia Wilanowskie, Stary Służew, Ursynów Północny, Stary Imielin i Natolin.
Ursynów Północny – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Ursynów Północny znajduje się w warszawskiej dzielnicy Ursynów i graniczy z takimi obszarami jak: Służew, Stary Służew, Ursynów-Centrum, Stary Imielin, Grabów, Imielin i Wyczółki.
Aleksandrów – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Aleksandrów to obszar w warszawskiej dzielnicy Wawer, sąsiadujący z takimi terenami jak: Marysin Wawerski, Sadul, Międzylesie i Stara Miłosna.
Anin – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Anin to obszar w warszawskiej dzielnicy Wawer. Graniczy on z takimi miejscami jak: Marysin Wawerski, Sadul, Międzylesie, Stara Miłosna oraz Wesoła.
Marysin Wawerski – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Marysin Wawerski to obszar w warszawskiej dzielnicy Wawer, graniczący ze Starym Rembertowem, Gocławkiem, Lasem, Sadulem, Aninem i Wesołą.
Międzylesie – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Międzylesie to obszar w warszawskiej dzielnicy Wawer. Sąsiaduje z Aninem, Starą Miłosną, Sadulem, Zerzeniem, Radością i Aleksandrowem.
Nadwiśle – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Nadwiśle to obszar w warszawskiej dzielnicy Wawer, którego granice wyznacza m.in. Wisła, ulica Skalnicowa, ulica Chodzieska, ulica Bysławska oraz Kanał Zagoździański.