Nowe mieszkania i domy w Warszawie i okolicach

Mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie budowane są najczęściej w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, blisko centrum. Warszawa przyciąga do siebie wiele osób poszukujących pracy, a także turystów, planujących zatrzymać się w stolicy na dłużej. Z tego też powodu, oprócz zakupu prywatnego mieszkania, bardzo dobrym pomysłem jest zakup mieszkania z rynku pierwotnego w celach inwestycyjnych. W ofercie warszawskich deweloperów można znaleźć bardzo wiele mieszkań specjalnie przeznaczonych pod wynajem.

Poznaj inwestycje w Warszawie

Miasteczko Brzeziny
  • Trasa rowerowa wzdłuż Kanału Żerańskiego (3 minuty rowerem)
  • Trasa rowerowa wzdłuż Kanału Żerańskiego (3 minuty rowerem)
  • Biedronka (4 minuty samochodem), Lidl (6 minut samochodem)
  • Trasa rowerowa wzdłuż Kanału Żerańskiego (3 minuty rowerem)
  • Przystanek autobusowy (2 minuty spacerem)
Przejdź

Odkrywaj w Warszawie

Zakup nowego mieszkania wiąże się z wieloma formalnościami, które bardzo często budzą wiele wątpliwości wśród przyszłych mieszkańców. Aby ułatwić podjęcie dobrej decyzji, razem z ekspertami od prawa i finansów stworzyliśmy liczne porady, które wytłumaczą, jaki kredyt będzie najbardziej opłacalny, czy warto ubezpieczyć mieszkanie, co to jest rękojmia dewelopera, czym różni się zadatek od zaliczki, a także na jakie zapisy w umowie należy uważać.

zobacz listę artykułów

Promocje deweloperów w Warszawie

SP Invest: Aluzyjna

Wybrane mieszkania

w wyjątkowej cenie!

Kończy się dzisiaj
VINCI Immobilier Polska: Bonifraterska 10A

NOWOROCZNA PROMOCJA

zamieszkaj lub zainwestuj. Zapytaj dewelopera o więcej szczegółów!

Kończy się dzisiaj

Dowiedz się więcej o rynku pierwotnym w Warszawie

Zakup apartamentu inwestycyjnego w Warszawie jest bardzo dobrym i pewnym sposobem na ulokowanie kapitału. Dodatkowo skorzystanie z pomocy operatora najmu pozwoli na zaoszczędzenie czasu, a wyspecjalizowana firma zajmie się znalezieniem odpowiedniego najemcy, dbaniem o formalności związane ze sporządzeniem umowy oraz otrzymywaniem czynszu w terminie, a także kontrolowaniem zachowania najemcy w wynajmowanym lokalu. Do wyboru są dwie opcje wynajmu: krótkoterminowa oraz długoterminowa. Wynajem mieszkania z rynku pierwotnego dobrze sprawdzi się w przypadku wynajmu takim grupom, jak studenci, pracownicy, turyści, ale także osobom, które szukają mieszkania na kilka lat, jak rodziny z dziećmi czy pary.