Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ile kosztuje korzystanie z obido?

Ile kosztuje korzystanie z obido?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje korzystanie z obido oraz jakie opłaty i prowizje należy ponieść. Założenie konta w obido nie wiąże się z żadnymi kosztami – użytkownik otrzymuje bezpłatny dostęp do ofert mieszkań i domów z rynku pierwotnego oraz może liczyć na opiekę doświadczonych konsultantów. Poznaj szczegółowy model działania obido.pl.


Bez prowizji i zawsze za darmo

Obido nie pobiera żadnych opłat, więc założenie i prowadzenie konta, otrzymywanie powiadomień z nowymi ofertami, czy wsparcie ze strony konsultantów jest całkowicie bezpłatne. Nie pobieramy także prowizji – ani od klienta, ani od dewelopera – w przypadku zakupu mieszkania lub domu z rynku pierwotnego.

W takim razie na czym zarabia obido?

Tworząc obido postawiliśmy sobie jeden cel – sprawić, aby proces poszukiwania mieszkania czy domu był możliwie jak najbardziej prosty i owocny. Wiemy, że zakupu dokonują najczęściej ludzie, którzy nie robili tego nigdy wcześniej i nie mają doświadczenia – dlatego staramy się przeprowadzać ich przez każdy etap poszukiwania i zawsze służyć pomocą.

Koszt funkcjonowania obido pokrywają deweloperzy, którzy wprowadzają swoje inwestycje na stronę obido, wykupując przy tym określony pakiet abonamentowy – nie zależy on jednak od tego, czy klient dokona zakupu w konkretnej inwestycji. Dzięki temu możemy być w 100% uczciwi i obiektywni, rekomendując mieszkania, które rzeczywiście odpowiadają potrzebom klientów.

Kontaktując się z deweloperem za naszym pośrednictwem uzyskujesz taką samą ofertę, jak wtedy gdybyś skontaktował się z nim samodzielnie. Nie pobieramy prowizji od dewelopera, a ceny mieszkań i domów prezentowane na obido.pl są takie same jak u deweloperów.

Czym wyróżnia się obido?

• Aktualne oferty wprost od deweloperów

Na stronie obido.pl znajdują się aktualne oferty mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Współpracujemy z dużymi deweloperami z międzynarodowych korporacji oraz z niewielkimi deweloperami rodzinnymi. Oferujemy inwestycje w czterech największych miastach: Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Trójmieście.

• Niezależni eksperci, na których zawsze możesz liczyć

Zakładając konto na obido możesz liczyć na pomoc ze strony naszych konsultantów, którzy codziennie dbają o to, aby ułatwić użytkownikom korzystanie ze strony i pomóc w szybkim znalezieniu idealnego mieszkania. Konsultanci znajdą dla Ciebie takie oferty, które będą zgodne z Twoimi preferencjami i wymaganiami – a wszystkie propozycje zostaną dodane na Twoje konto. Z konsultantami możesz kontaktować się poprzez czat, telefon lub e-mail.

• Wirtualny spacer przy każdym mieszkaniu

Tylko w obido wszystkie mieszkania i domy posiadają wirtualne spacery 3D – dzięki czemu będziesz mógł przejść się po każdym lokalu, który wpadnie Ci w oko, nawet jeśli inwestycja nie została jeszcze wybudowana! Spacer 3D sprawia, że o wiele łatwiej znaleźć wymarzone mieszkanie lub dom i wyobrazić sobie, jak będzie wyglądało wnętrze już po ostatecznym wykończeniu.

• Konkurs obido i RMF – wygraj zwrot 300000 zł

Dużą atrakcją dla użytkowników obido jest konkurs obido i RMF, który ma za sobą już dwie edycje, a obecnie trwa trzecia. Aby wygrać zwrot pieniędzy za zakup mieszkania lub domu, znajdź swoje wymarzone lokum i zapisz je na swoim koncie w obido. Następnie podpisz umowę w okresie od 11 września 2020 do 1 lutego 2021 r., wygeneruj kupon na obido i prześlij go do radia RMF. 8 lutego 2021 r. odbędzie się konkurs, który zostanie wyemitowany na antenie RMF.

Z obido możesz skorzystać również bez założenia konta, używając wyszukiwarkę mieszkań i domów. Zachęcamy jednak do bezpłatnego założenia konta, dzięki czemu będziesz mógł liczyć na pomoc ze strony doświadczonych konsultantów, a także systematyczne otrzymywanie ofert zgodnych z Twoimi preferencjami.

Jeśli podoba Ci się taki model działania, to zapraszamy na naszą stronę! :)

Pozdrawiamy, pracownicy obido.pl

Kolejny artykuł

Inwestycje premium w Warszawie
Inwestycje premium charakteryzują się przede wszystkim tym, że w swojej ofercie posiadają luksusowe apartamenty. Zdarza się jednak, że pojęcie to jest nadużywane i przypisywane mieszkaniom, które nie spełniają pewnych niepisanych wymogów. Czym zatem powinny charakteryzować się inwestycje premium i który deweloper posiada takie inwestycje w swojej ofercie?
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu