Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Wirtualna rewolucja w sprzedaży mieszkań

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Wirtualna rewolucja w obido trwa i pędzi w zawrotnym tempie. Wszystkie mieszkania, które są dostępne na platformie, możemy oglądać przy pomocy spacerów 3D. Na tak wielką skalę i w tak krótkim czasie nie udało się to jeszcze nikomu. Na czym dokładnie polega ta technologia?

Wirtualna rewolucja w sprzedaży mieszkań

Gdy same rzuty to za mało

Trwający już od kilku lat bum na rynku nieruchomości sprawia, że często kupujemy nowe mieszkanie na etapie przysłowiowej „dziury w ziemi”. Chcemy bowiem mieć najlepszy widok, najładniejszy układ, najlepszą ekspozycję. Te mieszkania oczywiście rozchodzą się w bardzo szybkim tempie i poniekąd w myśl zasady „kto pierwszy, ten lepszy”, stąd jeśli chcemy zdobyć dobre mieszkanie, musimy iść na pewne ustępstwa i kupować trochę w ciemno. Mamy oczywiście plany danego mieszkania, mamy także wizualizacje inwestycji, ale to jak nasze mieszkanie będzie wyglądać w rzeczywistości, musimy pozostawić wyobraźni. A co, jeśli dałoby się to w pewien sposób obejść?

Wirtualna rzeczywistość

Na przeciw oczekiwaniom klientów wychodzi obido.pl i swoim użytkownikom proponuje wirtualny spacer po ich przyszłym mieszkaniu. Wystarczy wejść na stronę mieszkania, które nas zainteresowało i do woli spacerować po jego powierzchni, sprawdzając jak prezentują się w nim dane pomieszczenia. Przy pomocy kursora możemy poruszać się po kolejnych powierzchniach, zastanawiając się, gdzie postawimy lodówkę i w którym miejscu stanie sofa. Dodatkowo, jeśli posiadamy specjalne okulary VR, to przy pomocy smartfona możemy faktycznie wejść do swojego przyszłego mieszkania. Dzięki temu proces decyzyjny staje się prostszy i szybszy.

Na obido.pl prezentujemy wszystkie dostępne mieszkania z funkcją spaceru 3D. Jeśli interesuje Was konkretne mieszkanie lub dokładnie spersonalizowane do Waszych potrzeb i oczekiwań, skorzystajcie z naszej wyszukiwarki. Możecie pospacerować po mieszkaniach zlokalizowanych w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście, Łodzi, Poznaniu i na Górnym Śląsku. Znalezienie i obejrzenie mieszkania idealnie dopasowanego do Waszych potrzeb jeszcze nigdy nie było tak proste!

Kolejny artykuł

Najtańsze mieszkania w Krakowie — aktualne zestawienie wszystkich dzielnic | 2018
Ceny na rynku deweloperskim zmieniają się w zawrotnym tempie. W związku z tym, postanowiliśmy zrobić aktualne zestawienie krakowskich cen mieszkań z podziałem na poszczególne dzielnice. Przekonajcie się, gdzie w Krakowie można kupić najtaniej, a gdzie najdrożej mieszkania i jak duże są to różnice. Dane pochodzą z sierpnia 2018 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu